HAKKIMIZDA

Kuruluşundan Bugüne Asis Elektronik

Firmamız 2007 yılında kurularak Asis Elektronik Bilişim Sistemleri A.Ş. olarak faaliyetlerine başlamıştır. Asis Elektronik, Akıllı Bilet Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Araç Takip Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri ve Kişi Sayma Sistemleri üzerinde Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve yazılım geliştirmektedir. Tüm sistem ve ekipman üretimlerini kendi öz kaynaklarıyla yapmaktadır. İşleve aldığı özel projelerle günümüze kadar oluşturduğu tecrübe birikimi ve başarıları ile Asis Elektronik tek yerli otomasyon ve tanımlama sistemleri üreticisi ve anahtar teslim çözümler sunan Türk firmasıdır.

Asis Elektronik merkezi İstanbul’da olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesini kapsayan Bölge Müdürlükleri; konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını kaliteli servis ve uygun fiyat politikası ile karşılayan gerçek bir “Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemektedir.

Bugün firmamız; Araç Takip Sistemleri, Akıllı Kart, Akıllı Durak, Akıllı Bilet, Akıllı Kent, Akıllı Jeton, Personel Devam Kontrol Sistemleri , Geçiş Kontrol Sistemleri, Yemekhane Kredilendirme Sistemleri, Kişi Sayma Sistemleri vb. birçok otomasyon alanıyla ilgili özel projeler geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Yapmış olduğu bu projeleri kurumsal müşterilere ve bireysel müşterilerle yapılan sözleşme ve satışlar yoluyla uygulama alanına sokmuştur. Firmamız yapmış olduğu çalışmalarda Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Firmamız bulunduğu sektörde öncü rol oynamak için kendi oluşturduğu ileri teknolojiyi kullanarak emin adımlarla ilerlemektedir.

 

MİSYONUMUZ

Farklı projeler yaratarak dünyaya, topluma ve paydaşlarına teknolojik katma değerler yaratarak, kalıcı üstünlükler sağlamak, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet sunarak büyümek.

VİZYONUMUZ

Modern teknolojiyi; uzman mühendis kadromuz ile bütünleştirip, kaliteli hizmet anlayışı prensiplerimizden ödün vermeden, güvenli sistemler geliştirerek, yaygınlaşmasını sağlamak ve “Akıllı Teknoloji Yönetimi” konusunda akla ilk gelen dünya markası olmak.