ÖN ÖDEMELİ TURİST KART

Çeşitli alanlarda kullandığımız para alışverişini ortadan kaldırıp, sisteme/kuruma özel ön ödemeli ve akıllı kartların Asis Elektronik yazılım ve donanımları ile kredi kartı gibi kullanılmasını sağladığımız çözümlerimizdendir.

Sistem Müzeler, Kütüphaneler, turistik şehir tutu yapan turizm acentelerinin otobüslerinde vb. birçok şekilde kullanılabilir.

Biletleme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Asis Elektronik tarafından üretilen POS terminallerine; öncelikle bayiler ön ödemeli olarak kredi yükleme işlemini gerçekleştirir.

Bayiler satın alınan kredileri akıllı bilet kartlarına perakende olarak yeniden yükler.

Pos terminalleri yeniden dolum - yükleme esnasında, sahtekârlık vb. risklere karşı ileri seviyede veri güvenliği sağlar.

Dahili bataryasının olması ve sistemin çeşitli bağlantı ara yüzlerine sahip olması (GPRS, Ethernet, USB vb.) sabit veya mobil kullanıma olanak sağlar.

Ergonomik tuş takımı ve LCD ekranı sayesinde POS terminallerinin kullanımı son derece kolay, özel kurulum gerektirmeyen, adeta tak-çalıştır modeli bir sistem öğesine dönüşmüştür.

Kullanım Alanları

  • Tematik Park Biletme Sistemi
  • Stadyum Giriş Kontrol ve Biletleme Sistemi
  • Ön Ödemeli Turist Kart

Turizm sektöründeki müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre uyarlanabilecek Ön ödemeli Turist Kart çözümlerimiz için detaylı bilgi almak ve sorularınız için info@asiselektronik.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.