STADYUM GİRİŞ KONTROL ve BİLETLEME SİSTEMİ

Asis Elektronik olarak ön ödemeli kart çözümlerimizi geçiş kontrol sistemi mimarisi ile birleştirerek oluşturduğumuz Stadyum Giriş Kontrol ve Biletlemesi yenilikçi, güvenilir ve raporlanabilir modern yönetim sistemlerimizdendir.

Kurumun ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan projemizde gerekli donanımsal eklemeler yapılarak Asis Stadyum Biletleme ve Geçiş Kontrol Sistemi yazılı entegre edilecek stadyumlarda yaşanan kaçak giriş, giriş çıkışlarda yaşanan güvenlik problemleri vb. sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

Asis yazılımı ve donanımları aracılığı ile kurulan sistem sayesinde veri toplama teknoloji ile verilerinizin hepsi kayıtlanıp sayılabilir veriler haline getiriliyor. Böyle kurumların detaylı rapor alması sağlanarak sistemi yönetmesi sağlanıyor.

Yönetimler, bütün verilerin toplandığı merkez sunucuya internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden anlık ulaşma imkanına sahip olduğundan, bilgi ve veriler birikimi her an kontrol altındadır.

Biletleme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Asis Elektronik tarafından üretilen POS terminallerine; öncelikle bayiler ön ödemeli olarak kredi yükleme işlemini gerçekleştirir.

Bayiler satın alınan kredileri akıllı bilet kartlarına perakende olarak yeniden yükler.

Pos terminalleri yeniden dolum - yükleme esnasında, sahtekârlık vb. risklere karşı ileri seviyede veri güvenliği sağlar.

Dahili bataryasının olması ve sistemin çeşitli bağlantı ara yüzlerine sahip olması (GPRS, Ethernet, USB vb.) sabit veya mobil kullanıma olanak sağlar.

Ergonomik tuş takımı ve LCD ekranı sayesinde POS terminallerinin kullanımı son derece kolay, özel kurulum gerektirmeyen, adeta tak-çalıştır modeli bir sistem öğesine dönüşmüştür.

Kullanım Alanları

  • Tematik Park Biletme Sistemi
  • Stadyum Giriş Kontrol ve Biletleme Sistemi
  • Ön Ödemeli Turist Kart

Stadyum Giriş Kontrol ve Biletleme Sistemi için detaylı bilgi almak için info@asiselektronik.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.