AŞ EVİ OTOMASYONU

Asis Elektronik olarak şehre ve vatandaşlarımıza akıllı sistemler geliştirerek daha faydalı olmak amacıyla geliştirdiğimiz sosyal yardım çözümlerimizden Aş Evi Otomasyonu projemiz, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda ihtiyaç sahibi vatandaşımızın elindeki Asis Akıllı Şehir Kartın, Asis otomasyon yazılımı ile yemek kartına dönüştüğü yenilikçi bir hizmet modelidir.

Asis Elektronik Bilgi Teknolojileri ekibimiz projeyi hazırlarken para alışverişi, bilet vb. uğraşları ortandan kaldırıp zamandan kazandırmayı, gereksiz kâğıt israfının önüne geçmeyi ve en önemlisi yemek almak için yaşanacak bilet kargaşasının önüne geçmeyi ve yardımları kayıt altına alıp, sayılabilir sonuçlar almayı hedeflemiştir.

Asis Akıllı Şehir Kart ile aş evlerinde gerçekleşen tüm işlemlerini Asis Aş Evi Otomasyonu yazılımıyla otomasyona bağlayabilirsiniz.

Sistem daha önceden şehir karta yüklenen yemek kredileri sayesinde vatandaşların sorunsuz bir şekilde yemeklerini almasını sağlayabilir, yapılan tüm adımları kayıt altına alına aldığından analiz ve raporlama yapılabilirsiniz.

Aş evi otomasyonu hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için info@asiselektronik.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.