OTOPARK OTOMASYONU

otopark otomasyonu Otopark Otomasyon Sistemi, otopark giriş-çıkışlarının kontrol altına alınarak araç ve tahsilat güvenliğinin sağlanması amacıyla her türlü otopark projelerinde kullanılan sistemdir.

Otopark otomasyon sistemleri yol üstü, açık ve kapalı otoparklarda ücret toplama, araç takip, abonelik, denetim ve yönetim bileşenlerinden oluşmaktadır.

Bu sistem sayesinde sitelerde, havaalanlarında, iş merkezlerinde, yol üstü parklarda, kapalı ve açık otoparkları güvenle koruyabilir, otopark kapasiteleri tanımlanarak belli bir doluluk oranına ulaşan otoparklar için sistemden uyarı alınmasını sağlayabilirsiniz.

Gün sonunda her kullanıcı yaptığı tahsilatlar için gün sonu raporu alabilir, anlık yapılan tahsilatlar ve otopark doluluk oranları ile ilgili rapor alabilir. Otopark otomasyon sistemi, talep edilmesi halinde plaka tanıma sistemi ile entegre olarak çalışabilmekte ve projeye eklenebilmektedir.

Açık ve kapalı otoparklarda bariyerli geçiş sistemi ile otomasyon sağlanırken, yol üstü parklarda Parkomat cihazı vasıtasıyla ücret tahsilatı gerçekleştirebiliyoruz.

Otopark otomasyonunda ulaşım kartları ile entegrasyon sağlanabilmesinin yanında farklı entegrasyonlarla barkodlu bilet, abone kartlı, OGS aboneli, çıkışta ödemeli veya merkezi ödemeli sistemler ile farklı ihtiyaçları olan müşterilerimize çözümler üretebiliyoruz.

Yol Üstü Otopark Otomasyon Sistemi
Kullanım Alanları

  • Asis Akıllı Şehir Kart, SMS, Nakit ile çalışma seçenekleri
  • Web yönetimi
  • Ulaşım altyapısı ile entegrasyon (Park Et + Devam Et)
  • Gerçek zamanlı takip ve raporlama