PERSONEL/ÖĞRENCİ SERVİS YÖNETİMİ

Personel / Öğrenci Servis Yönetim Sistemi Asis Elektronik tarafından kart okuma hızı en yüksek kart okuyucu, dahili GPRS/3G ve araç takip modülü ile geliştirilmiştir. Sistem servis firmaları için hizmet kalitesini ve marka güvenilirliğini arttırmaktadır.

Asis Elektronik Servis Yönetim Sistemi öğrenci servisleri için ailelerin çocuklarının güvenliği ve takibi açısından önemli ve güvenli bir takip sistemidir.

Kurumlar için Personel Servis Yönetimi maliyet ve kullanım oranları, servis güzergahları, servis saatleri vb. detaylar için büyük kolaylık sağlayan güvenli servis hizmeti ve araç takip yönetim sistemidir.

Kurulumu ve kullanımı son derece kolay olan servis yönetim yazılımının tamamı bünyemizde geliştirilmekte olup günün şartlarına ve taleplere göre güncellenebilmektedir.

Cihazlarımız maksimum ve minimum sıcaklıkta çalışmaya dayanıklı bir yapıda tasarlanmış olup darbelere karşı dayanıklı olarak geliştirilmiştir.

Personel Servis Yönetimi

Asis Elektronik servis yönetim sistemi ile servis şoför kayıtları, personellerin servis saatlerine uyumu, servis araçlarını anlık olarak GPS üzerinden izleyebilme imkanına sahip olursunuz.

Sistem kayıtlı tüm çalışanlar için kartların kart okuyuculara okutulması ile bilgileri programa göndererek kayıt altına aldığı için detaylı raporlama yapılabilir.

Öğrenci Servis Yönetimi

Kuruma özel tasarlanan Asis akıllı kartlar üzerine öğrencilerin fotoğrafı, ad-soyad, okul numarası, servis bölgesi vb. gerekli tüm bilgiler basılabilmektedir.

Asis servis yönetim sistemi, ailelere web/mobil uygulaması üzerinden çocuklarını takip edebilmesi için her öğrenciye özel kullanıcı adı ve şifre tanımlama imkanı sunmaktadır. Aile bu uygulamalar araçlığı ile servis ve öğrenciye ait tüm verileri izleyebilmektedir.

Asis Elektronik servis yönetim sistemi sayesinde öğrencinin servise biniş ve iniş hareketlerinde kart okutmasıyla veliye anlık SMS ile bildirim yapılmaktadır.

ÖRNEK SMS: “Ayşe YILMAZ, 34 ABC 123 plakalı okul servis aracına saat 16:05 binmiştir. “ “Ayşe YILMAZ, 34 ABC 123 plakalı okul servis aracından saat 16:25 inmiştir. “

Ya da öğrenci kartını okutmamış, servise binmemişse ve servis aracı hareket etmişse “Öğrenci Ayşe YILMAZ kartını okutmadı ya da servise binmedi.” şeklinde veliye anlık SMS ile bildirim yapılmaktadır. Bu sayede velinin ya da okul yönetiminin öğrencinin durumuyla ilgili erken bilgi almasını ve yaşanan duruma erken müdahale imkanı sağlaması hedeflenmiştir.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

  • Servis araçlarına kart okuyucu görevi gören cihazlar takılarak araçların bölgeleri sisteme tanımlanır.
  • Personellerin/Öğrencilerin hangi servisleri kullandıkları sisteme tanımlanır ve bu sayede sistemde hangi öğrencinin, hangi araca bindiği takip edilebilir hale getirilir.
  • Her personele/öğrenciye üzerinde kendi bilgileri yazılı ve sistemde de bilgileri kayıtlanmış olan servis aracı kartı verilir.
  • Personel/Öğrenci servise binerken ve inerken kartını kart okuyucu cihazına okutur. Bu sayede sistemde iniş -biniş zamanları arşivlenerek bu bilgiler raporlanabilir hale getirilir.