Haberler

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • ASİSGUARD / Basın Bülteni / ZEMANA’DAN ‘EVDEKAL’ ÇAĞRISINA UYANLARA ÜCRETSİZ SİBER GÜVENLIK DESTEĞİ

ASİSGUARD / Basın Bülteni / ZEMANA’DAN ‘EVDEKAL’ ÇAĞRISINA UYANLARA ÜCRETSİZ SİBER GÜVENLIK DESTEĞİ

Zemana’dan ‘EvdeKal’ Çağrısına Uyanlara Ücretsiz Siber Güvenlik Desteği 

Türkiye’nin küresel siber güvenlik üreticisi Zemana, kurumların faaliyetlerini inter-net üzerinden kesintisiz sürdürebilmesini desteklemek üzere bilgisayar, telefon ve tabletleri gelişmiş güvenlik ağıyla koruyan kurumsal ve bireysel yeni nesil siber güvenlik ürünlerini 90 gün boyunca herkese ücretsiz kullanıma açıyor.

Koronavirüs yayılımının önlenmesi için eğitim ve finans kurumlarının yanı sıra şirketler de faaliyetlerini uzaktan çalışma modeliyle sürdürmeye başladı. Eğitim ve iş amaçlı in-ternet kullanımının yoğunlaşmasıyla kurumların siber tehditler karşısında çalışanları için güvenli çözümlere olan ihtiyaçları da arttı. Siber güvenlik alanında önemli çözümler geliştiren teknoloji şirketi Zemana, evden çalışan herkese lisanslı ürünlerini dayanışma kapsamında ücretsiz olarak açıyor.

e-posta başvurusu ile ücretsiz siber güvenlik lisansına erişin!

2019 yılında Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Asis Elektronik Grubu ile birleşen Zemana, bireysel siber güvenlik ürünleri olan AntiMalware, AntiLogger ve Mobil Antivirüs ile kurumsal kullanıcılara sunduğu Endpoint Security ürünlerini, ilgili tüm kurum ve kuruluşların çalışanlarına 90 gün süre ile ücretsiz lisanslıyor. Ücretsiz siber güvenlik desteği için, kullanıcıların, evdekal@zemana.com adresine talep gönde-rerek ya da www.zemanayanimda.com adresinden lisans başvurusunda bulunması yeterli.

Zemana’nın ücretsiz sunduğu siber güvenlik çözümleri

Zemana AntiLogger: Bilgisayarları antivirüs yazılımlarının belirleyemediği çevrimiçi zararlı ve casus yazılımlardan koruyor ve bunları bilgisayardan temizliyor.

Zemana AntiMalware: Çevrimiçi bilgisayarlara yapay zekâ destekli, gerçek zamanlı sezgisel koruma katmanı sağlıyor.

Zemana Mobil Antivirüs: Telefon ve tabletleri korumak için tasarlanmış, boyut olarak hafif, kullanımı kolay ve güçlü bir antivirüs uygulaması olma özelliği taşıyor.

Zemana Endpoint Security: Sunucu ve ağ yapısında kurumsal bilgisayarların, Uç Nokta Güvenliği için Kontrol Merkezi tarafından yönetilen ve bütün zararlı yazılımlara karşı güvenlik önlemlerini içeren, gelişmiş bir kurumsal güvenlik ağı sunuyor.

_____________________________________________________________________________

Zemana hakkında:

Zemana, kurulduğu 2007’den bu yana geliştirdiği Zemana Antimalware ve Zemana Mobil Antivirüs ile son kullanıcılara, Zemana Endpoint Security ürünü ile de kurumsal firmalara, online güvenlik hizmeti sağlıyor. Zemana’nın siber saldırı ve kimlik hırsızlığına karşı geliştirdiği online güvenlik çözümleri, başta ABD ve Avrupa Birliği üyeleri olmak üzere, 135 ülkede tercih ediliyor. Zemana’nın geliştirdiği yapay zeka temelli ödüllü ürünler, finans kurumları, bankalar, sigorta şirketleri ve telekom şirketleri gibi farklı sektörlerden birçok yerli ve yabancı kurum tarafından kullanıyor.

Asis Elektronik hakkında:

Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş., Akıllı Şehirler, Savunma, Siber Güvenlik ve Finansal Teknolojiler sektörlerinde faaliyet gösteren; tüm sistem ve teçhizatlarını kendi kaynakları ile üre-ten %100 yerli sermayeye sahip bir Türk firmasıdır. İleri teknolojiye yönelik bilgi birikimi ve tecrü-besini savunma, siber güvenlik ve finansal teknolojiler sektörlerinde katma değer yaratmak üzere 2019 yılı itibarıyla yapılanma sürecine girmiştir.

Asis Elektronik 2019 yılı Nisan ayında siber güvenlik alanında ZEMANA firmasının % 51’lik his-sesini satın alarak faaliyet alanını genişletmiştir. ZEMANA, kurulduğu 2007’den bu yana siber saldırı ve kimlik hırsızlığına karşı geliştirdiği online güvenlik çözümlerini, başta ABD ve Avrupa Birliği olmak üzere 135 ülkeye pazarlamakta; son kullanıcılara ve kurumsal firmalara online güvenlik hizmeti sağlamaktadır.