Haberler

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • ZEMANA / ZEMANA'DAN FEDAKAR ÇALIŞANLARA ve EVDE GÜVENDE KALANLARA SİBER GÜVENLİK DESTEĞİ

ZEMANA / ZEMANA'DAN FEDAKAR ÇALIŞANLARA ve EVDE GÜVENDE KALANLARA SİBER GÜVENLİK DESTEĞİ

Koronovirüs Pandemisi'nde yaşamın aksamamasını sağlayan kahramanlara 90 gün ücretsiz lisans

COVID-19 Yeni Tip Koronovirüs Pandemisi nedeniyle, sağlık çalışanlarından, emniyet mensuplarına, belediye, kargo ve market çalışanlarına kadar tüm kamu ve özel sektör çalışanları, Türkiye’de hayatın sekteye uğramaması için sahada fedakârca hizmet veriyor. Toplumumuz da evlerinde güvende kalıp sosyal mesafeyi koruyarak hem kendileri ve sevdiklerini hem de Türkiye’yi korumaya azami özen gösteriyor. Türkiye’nin küresel siber güvenlik üreticisi Zemana, tüm bu özverileri nedeniyle, çalışanlarımıza ve halkımıza kurumsal ve bireysel siber güvenlik ürünlerini 90 gün boyunca onlara ücretsiz sunarak teşekkür ediyor ve çabalarımıza destek veriyor.

Ücretsiz lisans e-posta başvuru ile kolayca alınabiliyor…

Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi’nin bir üyesi olan Zemana, bireysel siber güvenlik ürünleri olan AntiMalware, AntiLogger ve Mobil Antivirüs ile kurumsal kullanıcılara sunduğu Endpoint Security ürünlerini, ilgili tüm kurum ve kuruluşların çalışanlarına 90 gün süre ile ücretsiz lisanslıyor. Ücretsiz siber güvenlik desteği için, kullanıcıların, evdekal@zemana.com adresine talep göndererek ya da www.zemanayanimda.com adresinden lisans başvurusunda bulunulması yeterli oluyor.

Zemana’nın Türkiye’de yaşamın devam etmesi ve sosyal düzeninin aksamaması için özveri ile çalışanlara ücretsiz sunduğu siber güvenlik çözümlerinden Zemana AntiLogger, bilgisayarları antivirüs yazılımlarının belirleyemediği çevrimiçi zararlı ve casus yazılımlardan koruyor ve bunları bilgisayardan temizliyor. Zemana AntiMalware ise, çevrimiçi bilgisayarlara yapay zekâ destekli, gerçek zamanlı sezgisel koruma katmanı sağlıyor. Zemana Mobil Antivirüs de telefon ve tabletleri korumak için tasarlanmış, boyut olarak hafif, kullanımı kolay ve güçlü bir antivirüs uygulaması olma özelliği taşıyor. Zemana Endpoint Security ise, sunucu ve ağ yapısında kurumsal bilgisayarların, Uç Nokta Güvenliği için Kontrol Merkezi tarafından yönetilen ve bütün zararlı yazılımlara karşı güvenlik önlemlerini içeren, gelişmiş bir kurumsal güvenlik ağı sunuyor.

Türkiye; Koronavirüs Pandemisi nedeniyle, fiziksel teması azaltıp sosyal mesafeyi korumak için #evdekal tedbirlerine uyum sağlıyor; meslekleri ve görevleri gereği, sahada özveriyle çalışanlar, övgüyü ve teşekkürü fazlasıyla hak ediyorlar. Zemana, Ankara ve Bosna ofisleri ile 168 ülkedeki bireysel ve kurumsal kullanıcılara, yenilikçi siber güvenlik çözümleri sunan bir yüksek teknolojinin sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak, onları yeni nesil ürünleriyle hem sahada çalışan insanlarımızı hem de evde güvende kalan ailelerimizi desteklemeyi amaç ediniyor.