HAKKIMIZDA

Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş., Akıllı Şehirler, Savunma ve Finansal Teknolojiler sektörlerinde faaliyet gösteren; tüm sistem ve teçhizatlarını kendi kaynakları ile üreten, yerli sermayeye sahip bir Türk firmasıdır.FAALİYET ALANLARI


Şehir Teknolojileri 

  • Elektronik Ücret Toplama Sistemleri
  • Yükleme, Satış ve Dolum Sistemleri 
  • Mobil İzleme Sistemleri  
  • Yolcu Bilgilendirme Sistemleri  
  • Araç Telemetri Sistemleri
  • Filo Yönetimi Sistemleri

Savunma

  • Askeri Araç Elektroniği Sistemleri
  • Silahlı Drone Sistemleri 
  • Elektro Optik Görüntüleme ve Sınır Güvenliği Sistemleri 

Finansal Teknolojiler 

Elektronik Ücret Toplama Sistemleri’nde kullanılan kartların closed loop’tan open loop’a çevrilmesiyle kartların tüm ödeme işlemlerinde kullandırılması, tüm banka kartlarının Elektronik Ücret Toplama Sistemleri’nde kabul edilmesi ve kartlar için geliştirilecek yeni kullanım alanlarıyla kullanıcı dostu bir sistem hedeflemektedir. 


ASİS ELEKTRONİK HAKKINDA

Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş., Akıllı Şehirler, Savunma, Siber Güvenlik ve Finansal Teknolojiler sektörlerinde faaliyet gösteren; tüm sistem ve teçhizatlarını kendi kaynakları ile üreten, yerli sermayeye sahip bir Türk firmasıdır. İleri teknolojiye yönelik bilgi birikimi ve tecrübesini savunma, siber güvenlik ve finansal teknolojiler sektörlerinde katma değer yaratmak üzere 2018 yılı itibarıyla yapılanma sürecine girmiştir.

Asis Elektronik, vizyon ve hedeflerini daha yükseğe çıkarmak amacıyla 2018 yılında, savunma alanında ASİSGUARDTM tescilli markasını faaliyete geçirmiştir. ASİSGUARDTM; Yapay Zeka ve Büyük Veri teknolojileri marifetiyle, Askeri Araç Elektroniği Sistemleri, Döner Kanatlı Silahlı Drone Sistemleri, Elektro Optik Görüntüleme ve Sınır Güvenliği Sistemleri alanlarında, bir kısmı ülkemizde ilk olan, milli sistem çözümleri geliştirmektedir.

Asis Elektronik, yapılanma sürecinde 2019 yılında ASİS CT- City Technologies tescilli markasıyla şehir teknolojilerine yönelik faaliyetlerini tek bir odak noktasında bütünleştirmiştir. Şehir teknolojileri alanındaki yeni vizyonu ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinde ve dünyanın 12 ülkesinde kullanılan çeşitli sistemlerine ek olarak AR-GE projelerine devam etmektedir.

Asis Elektronik, Elektronik Ücret Toplama Sistemi ve Şehir Teknolojileri alanlarında büyümeye devam ederken, Elektronik Ücret Toplama Sistemleri’nde kullanılan kartların closed loop’tan open loop’a çevrilmesiyle kartların tüm ödeme işlemlerinde kullandırılması, tüm banka kartlarının Elektronik Ücret Toplama Sistemleri’nde kabul edilmesi ve kartlar için geliştirilecek yeni kullanım alanlarıyla kullanıcı dostu bir sistem hedeflemektedir. Asis Elektronik, bu hedefler doğrultusunda Finansal Teknolojiler şirketini 2019 yılında hayata geçirmiştir.

Asis Elektronik, kendi oluşturduğu ileri teknolojiyi kullanarak, “Akıllı Teknoloji Yönetimi” konusundaki tecrübesini Savunma, Şehir Teknolojileri ve Finansal Teknolojiler alanlarındaki çözümleri ile birleştirerek bu sektörlerde bir dünya markası olmak üzere sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz, katma değerli teknolojilerle, yerel ve global çözümler üreten öncü bir organizasyon olmak.AsisCT

ASİS CT-City Technologies, şehir teknolojileri alanındaki yeni vizyonuyla birlikte, Türkiye’nin 81 ilinde ve dünyanın 12 ülkesinde anahtar teslim çözümler sağlayan; şehirlerin ihtiyaçları doğrultusunda akıllı projeler oluşturarak, sürdürülebilir, yenilikçi çözümler üreten öncü bir marka olmuştur. ASİS CT-City Technologies; Akıllı Şehir Danışmanlık Hizmetleri, Mobil İzleme Sistemleri, Kişi ve Yolcu Sayma Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Elektronik Ücret Toplama Sistemleri, Yolcu Bilgilendirme Sistemleri, Mikro Mobilite Çözümleri, Mobilite 360 Platform ve Elektronik Denetleme Sistemleri’ne ek olarak AR-GE projelerine de devam etmektedir.

AsisGUARD

ASİSGUARD™; Yapay Zeka ve Büyük Veri teknolojileri marifetiyle, Askeri Araç Elektroniği Sistemleri, Döner Kanatlı Silahlı Drone Sistemleri, Elektro Optik Görüntüleme ve Sınır Güvenliği Sistemleri alanlarında, bir kısmı ülkemizde ilk olan, milli sistem çözümleri geliştirmektedir. Ülkemize ve dost ülkelere savunma alanında birçok yerli ve milli ürünler sunan, aynı zamanda iç ve dış paydaşların ihtiyaç ve memnuniyetlerini her zaman göz önünde bulunduran ASİSGUARD™ teknolojik ve mühendislik alt yapısını güçlendiren bir şirket olarak hedeflerine hızlı adımlarda ilerlemektedir.

Vizyonumuz, katma değerli teknolojilerle, yerel ve global çözümler üreten öncü bir organizasyon olmak.