İNSAN KAYNAKLARI

ASİS ELEKTRONİK İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
HEDEFLERİMİZE KOŞUYORUZ


Asis Elektronik’de kültür ve değerlerimiz her şeyin başında geliyor. Hedeflerimize, kültürümüzü yaşatan başarılı bir ekiple ulaşabileceğimizi biliyoruz.


Bu ekibin oluşmasında işe alım sürecinin en kritik aşama olduğuna inanıyoruz. Asis Elektronik’e ve işe en uygun ekip arkadaşlarımızı bulmak, ilk tanışma anından itibaren kurum değerlerimizi en doğru şekilde hissettirecek deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.


Yenilikçi, içinde bulunduğu toplumu önemseyen, tutkulu ve çevik ekip arkadaşları ararız.


Her cümleye “Bir de şu açıdan bakalım...” diye başladığımız bir ortamda çalışır, çalışanlarımızın fikirlerini önemser ve fikirlerini almak isteriz.


RENKLERİMİZ GÜÇLÜ VE BELİRGİN


Asis Elektronik’de herkes kendi işinin lideri! Sürekli öğrenmeye, gelişmeye inanan bir ekibiz. Data ile yaşayıp, somut ve ölçülebilir hedeflerle çalışırız.


Kariyer gelişimimiz sadece iş performansıyla değil, kültürümüze ve değerlerimize uyumla birlikte şekillenir. Sürekli geri bildirim sistemimizle kendimizi geliştirir, kariyer yolumuzu biz seçeriz.


Burada iş tanımlarını kendimiz belirleriz. İnisiyatif alır, işimizi sahiplenir ve her zaman daha iyisi için çalışırız. Daha geniş bir perspektife sahip olmak, kendimizi geliştirmek ve yeni kariyer yolları için rotasyon fırsatlarını her zaman değerlendiririz.


GELECEĞİ TASARLIYORUZ, BİRLİKTE ÖĞRENİYORUZ

Tüm eğitim ve gelişim süreçlerimiz Asis Elektronik kültür ve değerlerini baz alır. Dijital, kendi kendine (self-learning) ve birbirinden öğrenme prensibi ile ilerleriz. Kolay, hızlı ve herkesin içerik üretebileceği süreçlere sahibiz.


Sürekli gelişen ekibimiz için öğrenmeyi & gelişimi her an yaşayan, her kanaldan erişilebilen hale getirmek için çalışıyoruz.


Herhangi bir konuda eğitim verecek yetkinliği ya da isteği olan arkadaşlarımızı destekleyip, bilgi birikimimizi tüm ekibimizle paylaşıyoruz.


Kariyerinizi Asis Elektronik bünyesinde devam ettirmek ve başlamak isterseniz ik@asiselektronik.com.tr adresine güncel CV lerinizi gönderebilirsiniz. Kariyer.net sayfamızdan güncel iş ilanlarımızı takip edebilirsiniz.