Yönetim ve OrganizasyonSalih Güçbilmez
SALİH GÜÇBİLMEZ / ASİS ELEKTRONİK ve BİLİŞİM SİSTEMLERİ İCRA KURULU BAŞKANI ve YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1967 İstanbul doğumlu olan Salih Güçbilmez, Lise eğitimini Sultanahmet Teknik Lisesi’nde tamamlamıştır. 1990 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliğinden mezun olmuş ve sonrasında Marmara Üniversitesi’nde Elektronik-Bilgisayar dalında Yüksek Lisansını yapmıştır. 1990 yılında Kocaeli’nde Robosis Bilgisayar Ltd.Şti., 2000 yılında Asis Otomasyon ve Akaryakıt Sistemleri A.Ş., 2005 yılında DTSİS Dijital Tanıma Sistemleri Ltd.Şti., 2007 yılında Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. ve TBS Enerji A.Ş. ile 2012 yılında Asis Gayrimenkul A.Ş.’yi kurucu ortak olarak hayata geçirmiştir. Asis Gayrimenkul olarak 2016 yılında Mekser Petrol Ekipmanları A.Ş.’ni, satın alarak girişimlerini devam ettirmiştir. Evli ve üç çocuk sahibi olan Salih Güçbilmez Kocaeli Gelişim, Tübider, Biyesam ve TOBB Yazılım Meclisi gibi sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır.

Hakan Özyürek
HAKAN ÖZYÜREK / ASİS ELEKTRONİK ve BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş İCRA ve YÖNETİM KURULU ÜYESİ / ASİS CT GENEL MÜDÜR

1987 yılında Uludağ Üniversitesi Finans bölümünden mezun olan Hakan Özyürek çalışma hayatına Eczacıbaşı Holding’de başlamıştır. Uzun yıllar sağlık ve finans sektöründe görev aldıktan sonra çeşitli firmalarda Genel Müdür Yardımcılığı ve Finans Grup Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş’de İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Asis CT Genel Müdürü olarak iş yaşantısını sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Fatih Gündoğan
Dr. FATİH GÜNDOĞAN / AKILLI ŞEHİRLER GENEL MÜDÜR

Yüksek öğretim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği başlayan Fatih Gündoğan, yüksek lisans öğrenimini Ulaşım Mühendisliği üzerine Darmstadt Üniversitesi, Almanya’da tamamlamıştır. 2012 yılında Avusturya Graz Teknoloji Üniversitesi’nde aynı alanda Doktora unvanını almıştır. 2015 yılında ISBAK A.Ş’de Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Fatih Gündoğan, Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. bünyesinde Akıllı Şehirler Genel Müdürü pozisyonunda iş hayatına devam etmektedir. Fatih Gündoğan evli ve 3 çocuk babasıdır. İleri derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Barış Düzgün
M. BARIŞ DÜZGÜN / ASİSGUARD GENEL MÜDÜR

1997 yılında ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisans yaparak eğitim hayatını devam ettirdi. Mezun olduktan hemen sonra Aselsan’da başladığı iş hayatına, Elektronik Tasarım Ekip Lideri, Elektronik Tasarım Müdürü gibi görevlerde kalarak uzun yıllar Aselsan’da sürdürdü. Farklı savunma firmalarında yöneticilik, genel müdür yardımcılığı gibi görevleri üstlendikten sonra 2019 yılında ASİSGUARD ile yolları kesişen Düzgün, Teknoloji Direktörlüğü ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

Temmuz 2020 itibariyle ASİSGUARD Genel Müdürü olarak Asis Elektronik bünyesinde iş hayatına devam etmektedir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Düzgün, İngilizce bilmektedir.